Agrifac - Condor Smart-line

MĄDRY WYBÓR - EDYCJA LIMITOWANA: 259,999 EUR

Condor Smart Line oferuje Tobie wszystkie zalety inteligentnie skonfigurowanego opryskiwacza Agrifac Condor.

Dzięki takim wyborom opcji, Smart Line będzie opryskiwaczem, który będzie działał jak najlepszy opryskiwacz na świecie. Te inteligentne wybory oznaczają również inteligentną produkcję, dlatego możemy zaoferować ten opryskiwacz samojezdny w najlepszej cenie na rynku. Condor Smart Line to maszyna w wersji limitowanej (dostawa przed 01-09-2019), więc nie przegap swojej szansy uzyskania najlepszego opryskiwacza na świecie po najlepszej cenie w swojej klasie!

Podwozie StabiloPlus

Maksymalna stabilność.

Tandemowe zawieszenie z zawieszeniem pneumatycznym. Równy rozkład ciężaru na wszystkich 4 kołach. Kierowanie 4 kołami, sterowanie 2 przednimi kołami i jazda krabem. Bezstopniowa regulacja szerokości toru  jazdy w przedziale 150 - 225 cm sterowana za pomocą EcoTronicPlus. Prześwit ok 125 cm. Promień skrętu 675 cm na zewnątrz i 450 cm wewnątrz.

Napęd i napęd

Hydrostatyczny bezstopniowy napęd na 4 koła.

Hamulce bębnowe na wszystkich 4 kołach. Transport / prędkość na drodze do 50 km / h *. Prędkości pryskania: 0 - 12 km / h / 0 - 25 km / h. Joystick, pedał hamulca nożny i sterowanie tempomatem. Silnik: 6-cylindrowy Iveco, moc 151 kW (205 KM). Norma UE - IV/Tier 4f. Zbiornik paliwa: 305 l. Zbiornik oleju hydraulicznego: 80 l. Zbiornik AdBlue: 31 l. System kontroli trakcji (ASR).

Belka J-Boom

Najbardziej kompaktowa i stabilna belka pryskająca.

Pełna cyrkulacja cieczy. Niezależnie kontrola lewej i prawej strony belki. Belka bardzo stabilna, zabezpieczone ostatnie uchylne części belki sprężyną gazową. Pełna ochrona dyszy. Belka J-Boom o szerokości 36m składana do 24 m z 13 sekcjami. Sekcje i głowice pryskające sterowane pneumatycznie. Dysze graniczne sterowane elektro-pneumatycznie. StrictHeightPlus – system kontroli odległości belki od podłoża.

GreenFlowPlus i zbiornik

Najbardziej kompaktowy układ cieczowy. Bez pozostałości cieczy.

Pompa odśrodkowa Hypro do pryskania. Zawory elektryczne. Duży filtr ssący z tyłu maszyny, bezpośrednio przy pompie. Samoczyszczący się filtr ciśnieniowy z dużą dokładnością. Pneumatyczny regulator ciśnienia do szybkiego ustawiania ciśnienia roboczego. Zbiornik główny o pojemności 4000 litrów z cyfrowym pomiarem i wyświetlaczem poziomu. Zbiornik czystej wody o pojemności 450 litrów z cyfrowym pomiarem i wyświetlaczem poziomu. Układ mieszania poprzez dysze mieszające, automatyczne włączanie/wyłączanie i regulacja. Dysze płuczące do czyszczenia zbiornika. Ręcznie obsługiwany zawór pod głównym zbiornikiem. Dodatkowa ekran do sterowania pompami i układem cieczowym po lewej stronie maszyny. Dozownik do mycia rąk i dozownik mydła. Pistolet do płukania z wężem o długości 7 metrów. Automatyczne zatrzymanie napełniania. Połączenie do napełniania zbiornika za pomocą zewnętrznej pompy. GreenFlowPlus z pompą odśrodkową do pryskania (nierdzewna). Ręczny zawór spustowy pod zbiornikiem. Wąż ssący 7 metrów (średnica 3 “).

Koła i opony

4x 380/90 R54 Alliance 350RC. Błotniki o szerokości 500 mm. Szerokość rozstawu kół: 150 - 225 cm 

EcoTronicPlus + GPS

EcoTronicPlus: Najbardziej intuicyjny system operacyjny.

Antena GPS “DGPS” odpowiednia do podstawowego sterowania sekcjami. Opryskiwacz wyposażony w EcoTronicPlus GPS lub wybrany przez Ciebie zestaw przygotowujący opryskiwacz pod wybrany system GPS takich jak: Agleader, Raven, Topcon, Trimble TMX lub GFX.

Kabina

Wygodna przestronna kabina, doskonała widoczność.

Ogrzewanie i klimatyzacja (Climatronic). Wentylacja z filtrami węglowymi. Elektrycznie regulowane i podgrzewane główne lusterka. Dodatkowe lustra dolne z prawej i lewej strony. Fotel kierowcy pneumatycznie regulowany. Kabina z 8 halogenowymi światłami roboczymi, w tym 2 światła z lewej i prawej strony, ustawione na wysięgnikach. Lodówka pod siedzeniem pasażera. Radio CD / MP3. Alarm cofania. Duże, wolne od kurzu schowki na narzędzia i odzież ochronną. 24V instalacja elektryczna, 12V zasilanie elektroniki w kabinie.

Światła i opcje bezpieczeństwa

Reflektory halogenowe w dachu kabiny.

Inne opcje

Zabezpieczenie belki przeciw niepożądanym działaniem nawozów płynnych

*w zależności od ustawodawstwa w danym kraju.


Pakiet "KOMFORT"

€14,999 

Miej jeszcze większy komfort dzięki Condor Smart Line z pakietem Comfort.

Automatyczne smarowanie maszyny
Elektryczny zawór spustowy
Rozwadniacz z boku opryskiwacza łącznie system czyszczenia opakowań
Dodatkowy pakiet LED do oświetlenia belki 
FastFoldPlus  – system szybkiego składania belki
Zarządzanie belką na uwrociach
Tylna kamera


Pakiet "WYDAJNOŚĆ"

€14,999 

Wydobądź jeszcze więcej ze swojego Condor Smart Line dzięki pakietowi wydajności.

Silnik o mocy 210 kW (286 KM)
HD Driveline – wzmocnione podwozie z większymi i mocniejszymi zwolnicami i pompami hydraulicznymi
Zbiornik główny o pojemności 5000L


Pakiet "BEZPIECZEŃSTWO"

€24,999 

3 lata gwarancji i konserwacji

Całkowita 3-letnia gwarancja - maksymalne wykorzystanie w roku:
1000 motogodzin/rok
10 000 ha/rok

 
Krzysztof Agrifac


Krzysztof Sadowski

k.sadowski@agrifac.com
+48 669 603 040

keyboard_arrow_rightSkontaktuj się ze mną

 

 

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.