Agrifac - GreenFlowPlus

Optymalne działanie. Brilliant Simple.

GreenFlowPlus: Gwarancja jakości

GreenFlowPlus jest wyjątkowym i starannie przemyślanym systemem opryskowym, który gwarantuje optymalne wyniki oprysku. Zespół pompowy z kompaktową budową zapewniający możliwie jak najkrótszy obieg minimalizuje obecność niezużytego płynu w armaturze, a także umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie. Dodatkowo zastosowano system cyrkulacji, dzięki czemu płyn może stale przepływać pod wysokim ciśnieniem przez linie opryskowe, z wykorzystaniem pneumatycznie sterowanych dysz Quadrajet. W połączeniu z precyzyjnym, działającym bardzo szybko regulatorem ciśnienia oprysk jest dokładny.

Kompaktowy zespół pompowy o możliwie najkrótszym obiegu oraz elektrycznie sterowane zawory gwarantują brak resztek płynu zalegających w instalacji, a co za tym idzie – oszczędne zużycie środków chemicznych. Kształt zbiornika i umiejscowienie punktu ssania wpływają korzystnie na całkowite opróżnianie naczynia. Resztki niezużytej cieczy nie zalegają w instalacji, nie ma strat w środkach chemicznych, a cały układ można wyczyścić bardzo łatwo i szybko. Agrifac po prostu nie marnuje materiałów.

Opryski najwyższej jakości

Optymalny oprysk jest możliwy dzięki, zaprojektowanemu przez Agrifac, sterowanemu pneumatycznie unikalnemu regulatorowi ciśnienia. Regulator ten, sterowany ciśnieniem powietrza, kontroluje płyn, dając bardzo dokładny oprysk. Urządzenie szybko reaguje na zmiany szerokości oprysku powodowane np. automatycznym sterowaniem sekcjami i bardzo precyzyjnie kontroluje dawkowanie płynu. Wydajny, samoczyszczący filtr ciśnieniowy zapobiega spadkom oraz utracie ciśnienia. W połączeniu z przewodami ze stali nierdzewnej o standardowej średnicy 25 mm i regulatorem ciśnienia ciecz jest rozprowadzana dokładnie, nawet przy dużym przepływie na minutę.

Kosz zasypowy gwarantuje większą pojemność

Kolejnym plusem zmodernizowanego Milana jest kosz zasypowy. Podawane w dużych objętościach płyny i proszki są szybko rozpuszczane oraz mieszane przez system PowerPowderJet. Wysoka wydajność mieszania w PowerPowderJet i dolny dopływ wody do rozcieńczania umożliwiają rozpuszczenie każdego środka ochrony roślin i skuteczne rozprowadzenie w dyszach opryskiwacza. Kosz zasypowy ma dwie dysze czyszczące, które dokładnie opróżniają każdy worek i pojemnik ze środkami do oprysku. Otwarte wieko kosza zasypowego działa jak wygodny stolik, ułatwiający odmierzanie i zasypywanie środków ochrony roślin. Podsumowując: system pracy z opryskiwaczem jest efektywny, ekonomiczny, ergonomiczny i ekologiczny.

Zawsze rozpyla odpowiednią ilość cieczy

  • Jednolite ciśnienie cieczy, dzięki cyrkulacji odbywającej się tuż nad dyszami na całej szerokości roboczej belki pryskającej.
  • Brak resztek cieczy, ponieważ 99,99% cieczy roboczej jest opryskiwana
  • Dokładne nanoszenie, nawet przy szybkich zmianach dawek oprysku
  • Niezwykle łatwe do czyszczenia
  • Szybkie napełnianie i rozpuszczanie dzięki PowerPowderJet
Poproś o broszurę

Agrifac Milan

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.