Agrifac - EcoTronicPlus

Precyzyjna i intuicyjna obsługa dzięki EcoTronicPlus

 

Sprawdzony już system EcoTronicPlus zapewnia operatorowi niezbędne informacje o trwającym oprysku i automatycznie realizuje większość funkcji opryskiwacza. System sterowania obejmuje terminal z ekranem o bardzo czytelnym układzie, dzięki któremu wyraźnie widoczna jest praca maszyny oraz jej stan. Na ekranie przedstawione są najważniejsze procesy i wskaźniki pracy maszyny. Rzeczywisty przepływ płynu jest przedstawiony w bardzo czytelnej dla operatora postaci graficznej, widocznej nawet w ostrym blasku słońca. Układ kolorów na ekranie dotykowym zmienia się automatycznie dopasowując do pory dnia.

Cały system pracy opryskiwacza został praktycznie przemyślany. Funkcje potrzebne do prowadzenia oprysku wykonuje się za pomocą łatwego w obsłudze joysticka, tym samym operator ma je dosłownie pod palcami jednej dłoni. Inne ustawienia i odczyty maszyny dostępne są na łatwym w obsłudze ekranie kolorowego wyświetlacza dotykowego. Sekcje oprysku można włączać i wyłączać na kilka sposobów: za pomocą ekranu dotykowego lub automatycznie, dzięki współrzędnym GPS. Szerokość każdej sekcji można wyłączać w 3-metrowych bądź 1, 5-metrowych odcinkach, lub też nawet dysza po dyszy. Gwarantuje to maksymalną elastyczność pracy.

Zaawansowany, a zarazem prosty

Ekran roboczy wyświetla się automatycznie po włączeniu trybu pracy polowej:

+ prędkość opryskiwania reguluje się za pomocą ekranu;
+ położenie czynnych zaworów wybiera się na ekranie;
+ bieżący przepływ płynu wyświetlany jest w postaci graficznej;
+ sygnalizacja pracujących sekcji opryskowych;
+ zbiornik można napełniać automatycznie, a ilość podaje się w litrach na ekranie;
+
 
inne wskaźniki, m.in. poziom cieczy w zbiorniku głównym i zbiorniku czystej wody, ciśnienie opryskiwania, prędkość opryskiwania, licznik hektarów, itp.

Oprysk można rozpocząć bardzo łatwo: wystarczy wybrać prędkość i uruchomić przyciskiem – to wszystko!

Ekran terminala EcoTronicPlus to jedyny wyświetlacz i cały system, którego potrzebujesz do pracy z opryskiwaczem. SystemEcoTronicPlus działa we wszystkie ustawieniach i funkcjach. System GPS ciągnika można również obsługiwać za pomocąEcoTronicPlus lub jego własnego wyświetlacza.

Jego działanie? Genialnie Proste!

  • Wizualna, prosta, przyjazna dla użytkownika kontrola dzięki ekranowi dotykowemu EcoTronicPlus
  • Ergonomiczny joystick dla ważnych funkcji
Poproś o broszurę

Agrifac Milan

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.