Agrifac - Belka polowa Agrifac typu A

Jakość i stabilność

 

Duży obszar roboczy i długa przydatność do użytkowania

Czas, w którym opryskiwanie jest możliwe, staje się coraz krótszy. Coraz większe znaczenie ma solidna pielęgnacja płodów. Szeroki zasięg belek polowych i większa prędkość pracy są nieodzowne. Jakość i stabilność oprysku to podstawowe zalety belki polowej typu A. Jej konstrukcja zapewnia długą przydatność do użytkowania, nawet, gdy opryskiwacz musi pracować z dużą prędkością.

Mocna i stabilna belka polowa typu A

Opryskiwacz Milan został wyposażony w aluminiową belkę polową typu A. Sztywna, lekka i mocna: to jej najważniejsze cechy. Konstrukcja belki przewiduje składanie do minimalnych gabarytów, co zmniejsza szerokość maszyny. Dysze na belce są zawsze chronione przed uszkodzeniem, ponieważ konstrukcja belki całkowicie przesłania je od zewnątrz. Każdy opryskiwacz Milan ma system pełnej cyrkulacji, doprowadzający obiegiem płyn aż po same dysze.

Równowaga

Belka zawsze unosi się poziomo nad gruntem, ponieważ jest podwieszona na środkowej sekcji z amortyzacją. Mechanizm ten pracuje wahadłowo, gwarantując dużą stabilność belki podczas jazdy. Pod wpływem własnej masy i sztywności konstrukcji belka zachowuje optymalną równowagę. Duża sprężyna podtrzymująca lewe i prawe ramię belki uniemożliwia jej przechył na boki po każdej stronie.

 

  • Wytrzymała belka wykonana w 100% z aluminium
  • Kompaktowe składanie
  • Dysze w pełni wkomponowane w belkę
  • Odpowiednie dozowanie w każdym miejscu; stabilizacja belki poprzez centralne zawieszenie ramy 
  • Każda kropla trafia we właściwe miejsce
Poproś o broszurę

Agrifac Milan

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.