Agrifac - EcoTronicPlus

Optymalna kontrola i intuicyjne sterowanie za pomocą systemu EcoTronicPlus

 

Nowy system EcoTronicPlus dostarcza użytkownikowi wszystkich informacji wymaganych podczas oprysku i nawożenia oraz zapewnia automatyczne wykonywanie większości funkcji maszyny. Na bardzo przejrzystym kolorowym terminalu dokładnie widać, jak w danej chwili wygląda praca maszyny. Najważniejsze procesy i wskaźniki widoczne są na pierwszy rzut oka. Aktualny przepływ cieczy ukazany jest w formie graficznej, w wyrazisty sposób. Nawet jeżeli silne światło słoneczne pada bezpośrednio na ekran, można z niego bez problemu korzystać i odczytywać wyświetlane informacje dzięki automatycznemu przełącznikowi trybu dziennego/nocnego.

Obsługa opryskiwacza jest dobrze przemyślana i praktyczna. Mając na względzie łatwość obsługi, zdecydowaliśmy się umieścić przyciski funkcji używanych podczas oprysku na joysticku i w podłokietniku. Dzięki temu wszystkie ważne funkcje są w zasięgu ręki. Inne ustawienia i odczyty można przeprowadzać na łatwo dostępnym kolorowym terminalu z intuicyjnym ekranem dotykowym. Istnieją co najmniej trzy sposoby włączania i wyłączania sekcji oprysku: przy pomocy przełączników obrotowych w podłokietniku, ekranu dotykowego lub automatycznie przez system GPS. Oddzielny przełącznik służy do włączania i wyłączania środkowej sekcji oprysku. Można wybrać szerokość sekcji – dostępne są 3 możliwości: sekcje 3-metrowe, 1,5-metrowe i sterowanie każdą dyszą osobno. Duży wybór i optymalna elastyczność.

Zaawansowany i łatwy

Ekran drogowy pojawia się automatycznie w trybie drogowym. Na ekranie widoczne są jasne i istotne informacje:
  • Wyświetlane informacje obejmują: prędkość jazdy, prędkość obrotową silnika, temperaturę cieczy w układzie silnika oraz oleju, poziom paliwa, datę, godzinę itp.
Ekran roboczy pojawia się automatycznie po przełączeniu w tryb pracy w polu:
  • Wielkość dawki ustawiana jest przy pomocy ekranu
  • Pozycja zaworów
  • Aktualny przepływ cieczy ukazywany jest w formie graficznej
  • Pokazuje sekcje włączone
  • Zbiornik może napełniać się automatycznie, a ilość litrów ustawiana jest z ekranu
  • Wiele innych informacji, takich jak: poziom płynu w zbiorniku głównym i w zbiorniku wody czystej, ciśnienie oprysku, ilość cieczy na minutę, licznik hektarów itp.

Aby rozpocząć oprysk, wystarczy wybrać właściwą dawkę na hektar i rozstaw kół. Tylko tyle i można ruszać!

 

Działanie? Genialnie Proste!

  • Rozpoznawalny
  • Łatwy
  • Przyjazny w obsłudze
Poproś o broszurę

EcoTronicPlus

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.