Agrifac - BalancePlus

Dzięki systemom BalancePlus, ProActiveBalancePlus i BoomSupportPlus

 

BalancePlus - efektywne równoważenie belki na płaskim i pagórkowatym terenie

BalancePlus to ochrona przed odchyleniami i aktywna regulacja wysokości belki, tak aby zapewnić racjonalne dawkowanie preparatu – właściwej jego ilości w odpowiednim miejscu.

Zastanowiło Was kiedyś, dlaczego linoskoczkom wystarcza jeden kij do utrzymania równowagi? Tak, linoskoczek umiejętnie wykorzystuje prawa natury, takie jak prawo ciążenia. Tak samo postąpiliśmy, opracowując belkę Agrifac J-boom. Zachowuje ona naturalną równowagę i dlatego nie musieliśmy projektować żadnych skomplikowanych systemów utrzymywania równowagi: Cudownie proste. Belka Agrifac J-boom obraca się na zawieszeniu w kształcie półksiężyca, co gwarantuje właściwą równowagę w każdej sytuacji.

System BalancePlus, dzięki swojej prostocie i skuteczności, zawsze się sprawdza w porównaniu z kolejnymi rozwiązaniami konkurencyjnych firm. System ten utrzymuje równowagę belki nawet na najtrudniejszych torach badawczych. A wszystko to służy optymalnemu opryskowi: pożądana ilość preparatu we właściwym miejscu.

ProActiveBalancePlus 

ProActiveBalancePlus, aktywne równoważenie

System utrzymywania równowagi ProActiveBalancePlus firmy Agrifac to dodatek do systemu BalancePlus. Zasada funkcjonowania pozostaje niezmieniona, a dochodzi jedynie automatyczna regulacja pozycji zawieszenia w kształcie półksiężyca. Dzięki temu równowaga belki jest utrzymywana nawet w trudnych warunkach, jak na przykład w przypadku głębokich kolein po nawadnianiu. Ponieważ system utrzymywania równowagi aktywnie reaguje na ruchy maszyny, belka może być precyzyjnie utrzymywana w poziomie nawet w najtrudniejszych warunkach.

BoomSupportPlus 

BoomSupportPlus, to dostosowanie do ukształtowania terenu, aby uzyskać optymalny oprysk na obszarze pagórkowatym.

System BoomSupportPlus pomaga operatorowi w uzyskaniu najlepszych wyników oprysku na obszarze pagórkowatym. Czujniki umieszczone na belce mierzą odległość między belką a gruntem lub uprawą (zależnie od wybranych ustawień) i utrzymują ją przez cały czas. Ponieważ system BoomSupportPlus posiada funkcję zmiennej geometrii, belka opryskowa dostosowuje się do ukształtowania gruntu lub upraw, nawet jeśli teren jest mocno zróżnicowany. Dzięki zachowaniu ustawionej wysokości i krótkiemu czasowi reakcji, system BoomSupportPlus zapewnia najlepszą możliwą jakość oprysku. Pełna integracja z systemem BalancePlus oznacza gwarancję jakości.

Efektywny balans belki dla płaskich i pagórkowatych warunków

  • Genialnie Prosty: belka Agrifac J-Boom jest sama w naturalnej równowadze, więc nie wymaga skomplikowanego systemu równowagi
  • System ProActiveBalancePlus: gdy system równowagi reaguje zapobiegawczo na ruch maszyny to belka pozostaje dokładnie wypoziomowana, nawet w najtrudniejszych warunkach
Poproś o broszurę

Pieperline

Copyright © 2017 Agrifac Machinery BV. Wszelkie prawa zastrzeżone.